Jasne rozwiązania,
prosta logistyka

Aktualności

Przeniesienie siedziby naszej firmy do Wiednia

16 kwietnia 2019

Uprzejmie pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia, nasza firma Lubandy.Logistic.Services zmieniła położenie swojej siedziby.

Nasz nowy adres to:

Mailergasse 5/1
1110 Wien
Austria / Österreich

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

O 10-leciu firmy LLS i odwiedzinach w Polsce

W dniach 10 do 14 grudnia 2018 odwiedził Polskę nasz zespół inżynierów z biura LLS w Kijowie i wspólnie z naszymi Klientami mogliśmy obchodzić 10-lecie powstania naszej firmy odwiedzając jednocześnie wybrane i realizowane w Polsce projekty automatyzacji.

Jednocześnie mieliśmy okazję spotkać się z zespołem LLS Polska i wspólnie spędzić czas umacniając więzi wewnątrz zespołów i wymieniać się doświadczeniami z pracy na wielu rynkach.

Wspaniała atmosfera naszych spotkań utwierdza nas w przekonaniu, że wspólna praca w zespole i dobre relacje z naszymi Klientami jest podstawą naszych sukcesów.

Wszystkim uczestnikom – naszym Klientom i Pracownikom LLS - bardzo dziękuje!

Robert Lubandy

Nowe przedstawicielstwo LL-Services w Uzbekistanie

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otworzyła w sierpniu tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Taszkiencie.

Naszym oficjalnym przedstawicielem w Uzbekistanie jest pan Aleksander Khegay.

Nasz numer telefonu: +998 90 350 99 35

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

LogDays - ogólnopolskie warsztaty Szefów Logistyki 2018

W dniu 14.06 nasza firma po raz kolejny miała przyjemność prowadzić warsztaty w ramach LogDays 2018 organizowanych co roku przez magazyn "Logistyka a jakość" i "Nowoczesny magazyn".

Tematem tegorocznych warsztatów było: "Od planowania przez realizacje po finalny efekt - jakich błędów nie popełniać, aby automatyzacja magazynu była dopasowana do faktycznych potrzeb".

zobacz materiały

LL-Services w Polsce

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dniu 1 września oficjalnie otworzyliśmy swoją nową spółkę na terenie Polski: Lubandy.Logistic.Services Polska Sp. z o.o.

W pierwszej kolejności nasza nowa organizacja przejmie zadania przy zarządzaniu projektami naszych polskich Klientów i przy realizacji wdrożeń projektowych. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż możemy naszym polskim Klientom zaproponować usługę wsparcia realizacji projektu bezpośrednio korzystając z polskich zasobów i kompetencji.

Nasz nowy polski zespół serdecznie zaprasza do siedziby koło Poznania!

Wirtualna rzeczywistość w planowaniu magazynów

Nasza firma zrobiła kolejny krok w stronę cyfryzacji projektów logistycznych. Od dziś nasi Klienci mogą niemal namacalnie doświadczyć procesów, jakie będą zachodzić w ich magazynie po zmianach - jeszcze przed podjęciem decyzji o realizacji.

Umożliwiają nam to modele DEMO3D, które przeobrażają projekt w wirtualną rzeczywistość. Użytkownik może wejść do wirtualnego magazynu, poruszać się w nim i przetestować jego nową sprawność. Moduły VR umożliwiają również integrację z rzeczywistymi modelami, dzięki czemu w łatwy sposób sprawdzimy jak dobrze dopasowany jest plan zmian do dotychczasowego przepływu magazynowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

Analiza strumieni towarowych wewnątrz magazynu za pomocą oprogramowania UMBERTO NXT

W ostatnim tygodniu firma nasza uzupełniła zakres swoich kompetencji w dziedzinie analiz danych. Pozyskane umiejętności mogą zostać wykorzystane w logistycznym planowaniu dystrybucji.

Przy pomocy specjalizowanego oprogramowania – UMBERTO NXT – możemy w sposób strukturalny i graficzny przedstawić zróżnicowane strumienie towarowe wewnątrz magazynu łącząc logicznie kolejne kroki procesowe i badać jednocześnie ich wydajności w funkcji wartości przepływu ilościowego. Zebrane w ten sposób informacje są pomocne podczas optymalizacji magazynu. Narzędzie to pozwala na generację wyników zarówno w formie graficznych wykresów Sankeya jak i tablic wynikowych z możliwością dalszej obróbki danych w bazach danych lub arkuszach kalkulacyjnych. Stworzone w ten sposób pakiety danych mogą służyć zarówno w audycie logistycznym, jak również w organizacji i projektowaniu magazynu.

Lubandy Logistic Services na PharmLog 2016 w Moskwie

W dniu 10 listopada 2016 odbyła się coroczna konferencja specjalistów z dziedziny produkcji i dystrybucji preparatów leczniczych na rynku Rosji – PharmLog 2016 – w Moskwie. Jako specjaliści w logistyce oraz planowaniu dystrybucji nasza firma wzięła w niej udział prezentując i omawiając temat:

"Jak powinniśmy rozumieć pojęcie jakości procesowej w sferze dystrybucji lekarstw?"

Ze względów organizacyjnych nasze wystąpienie było prowadzone dwoma kanałami komunikacji: bezpośredniej poprzez przedstawiciela naszej firmy na rynku rosyjskim Dymitija Litwinowa i za pomocą łączy telekonferencji bezpośrednio z naszego biura doradztwa logistycznego w Austrii. W ten sposób mogliśmy w sposób kompetentny i natychmiast odpowiedzieć na wszystkie pytania publiczności dotyczące nawet planowania logistycznego czy automatyki magazynu.

Materiały dodatkowe

Pobierz plik PDF (Prezentacja wykładu PharmLog 2016) »
Wideorelacja »

Lubandy Logistic Services na AUSTRIA SHOWCASE w Kazachstanie

W dniach 4-8 kwietnia 2016 firma Lubandy.Logistic.Services, uczestniczyła w prezentacji potencjału austriackich firm tzw. AUSTRIA SHOWCASE organizowanej przez Izbę Gospodarczą Republiki Austrii w Kazachstanie.

W programie wizyty odbyły się spotkania z przedstawicielami Kazachskich Państwowych Linii Kolejowych i firmami logistycznymi budującymi na tzw. "Jedwabnym Szlaku" terminale logistyczne.

Przy okazji tej imprezy, firma nasza podjęła decyzję o współpracy z lokalnym przedstawicielem Panem Walerim Pogrebnoi, który od lat jest naszym partnerem biznesowym.

 

Misja gospodarcza w Baku

W dniu 19 października 2015 firma Lubandy.Logistic.Services, uczestniczyła w misji gospodarczej organizowanej przez Izbę Gospodarczą Republiki Austrii i Azerbejdżanu w Baku.

W programie wizyty odbyły się spotkania B2B z potencjalnymi odbiorcami usług logistycznych.

W wyniku przeprowadzonych rozmów, nasza firma podpisała kontrakt na wykonanie usługi audytu logistycznego w jednym z największych centrów dystrybucyjnych produktów spożywczych Veyseloglu Holding.

Małe jest piękne – wdrożenie efektywnych rozwiązań logistycznych w średniej wielkości magazynie dystrybucyjnym

W dniu 15 października 2015 firmy Logisys oraz Lubandy Logistic Services, przygotowały jubileuszowe seminarium z cyklu Projekty logistyczne – wymiana doświadczeń: "Małe jest piękne – wdrożenie efektywnych rozwiązań logistycznych w średniej wielkości magazynie dystrybucyjnym".

Było to zamknięte spotkanie dla osób z naszego otoczenia biznesowego, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz inspiracji związanych ze znaczeniem logistyki dla całości przedsiębiorstwa. Przy okazji chcielibyśmy również uczcić 10 lat działania firmy Logisys oraz 7 lat działalności firmy LLS dzięki uprzejmości naszego gospodarza firmy MEDICARE.

Nowe biuro przedstawicielskie w Stambule

Szanowni Partnerzy,

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otwarła w sierpniu tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Stambule. Naszym oficjalnym przedstawicielem w Turcji jest pan Görey Bayındır. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz numer telefonu:
+90 216 340 7349

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

Nowe biuro przedstawicielskie w Moskwie

Szanowni Partnerzy,

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otwarła w lutym tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Moskwie. Naszym oficjalnym przedstawicielem w Rosji jest Dimitri Litwinow. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz numer telefonu:
+7 925 376 3219

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

Zmiana adresu biura Lubandy Logistc Services w Kijowie

Szanowni Partnerzy, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że nasza firma Lubandy Logistc Services. biuro w Kijowie zmieniła od dnia 1 stycznia 2015 swoją siedzibę i znajdziecie nas Państwo pod nowym adresem:

Ul. Bolszoja Żytomirskaja 6/11 - biuro 10
01025 Kijów
Ukraina

Nasze nowe numery telefonów:
+38 044 278 1535
+38 044 278 5525

Cieszymy się na spotkanie z Państwem już w nowym biurze!

XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

W dniach 7 i 8 października 2014, w Warszawie spotkali się logistycy na ogólnopolskim kongresie "XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA", organizowanym po raz jedenasty pod kierownictwem redakcji czasopisma "Puls Biznesu".

Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "Kiedy zainwestować w automatykę", gdzie przedstawiliśmy najnowsze rozwiązania w zakresie automatyki magazynu. Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje networkingowe, w których mogli brać udział i dzielić się doświadczeniami i uwagami pomiędzy sobą.

LogDays 2014

W dniach 4 i 5 czerwca2014 roku, logistycy i praktycy z branży w Polsce spotkali się na ogólnopolskich warsztatach "LogDays 2014", organizowanych po raz trzeci pod kierownictwem redakcji czasopisma "Nowoczesny Magazyn". Firma LLS została zaproszona do warsztatów jako prelegent z prelekcją pt."Najpopularniejsze rozwiązania automatyczne", gdzie przedstawiliśmy najnowsze rozwiązania w zakresie automatyki magazynu oraz przedstawiliśmy informację nt. "ROI analiza opłacalności inwestycji".

Pobierz plik PDF (Najpopularniejsze rozwiązania automatyczne w polskich magazynach) »
Pobierz plik PDF (Return of Investment) »
Wideorelacja »

Modern Warehouse 2013 - Warszawa

W dniach 13 i 14 listopada 2013, spotkali się logistycy w Warszawie na ogólnopolskim kongresie "MODERN WAREHOUSE 2013", organizowanym po raz piąty pod kierownictwem redakcji czasopisma "Nowoczesny Magazyn". Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji  produktów farmaceutycznych". Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje networkingowe, w których mogli brać udział i dzielić się doświadczeniami i uwagami pomiędzy sobą.

Pobierz plik PDF »

Kongres RFID 2013 - Düsseldorf

W dniu 10 września 2013, spotkali się entuzjaści, praktycy i dostawcy w Düsseldorfie na "RFID kongresie 2013", organizowanym po raz trzeci pod kierownictwem redakcji czasopisma "RFID im Blick". Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji produktów farmaceutycznych". Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje typu "speed-lab".

Pobierz plik PDF »

II Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki - Logdays 2013

W dniach 15 i 16 maja 2013, spotkali się wiodący logistycy w Polsce na ogólnopolskich warsztatach „LogDays 2013", organizowanych po raz drugi pod kierownictwem redakcji czasopisma „Nowoczesny Magazyn”. Firma LLS została zaproszona do warsztatów jako prelegent z prelekcją pt. „Metoda Balanced Scorecard w logistyce”.

zobacz film »

PharmLogic - Moskwa 2012

Ponad 80 uczestników wzięło udział w kongresie "PharmLogic 2012", który odbył się 9 listopada 2012 w Moskwie. Firma LLS była reprezentowana przez pana Roberta Lubandy, który wygłosił referat pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji produktów farmaceutycznych".

Pobierz plik PDF »

Constantinus Award 2012

Firma ‘LLS’ została 14 czerwca 2012 wyróżniona nagrodą Constantinus Award 2012 w kategorii "Projekty zagraniczne". Constantinus Award wręczany jest w branży IT i doradctwa już od 10 lat za najlepsze projekty roku. Jurorów przekonaliśmy projektem "Zarządzanie logistyką w firmie ALBA Ukraine". Ponad 3 lata pracy u i z Klientem dało rezultaty. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Konferencja "KPI jako instrument służący poprawie efektywności biznesu i procesów logistycznych"

Ponad 50 przedstawicieli różnych firm wzięło udział w konferencji "KPI jako instrument służący poprawie efektywności biznesu i procesów logistycznych", która miała miejsce 17 maja 2012 w Kijowie. Firma LLS była reprezentowana przez Roberta Lubandy, który wystąpił z odczytem na temat: "KPI w biznesie farmaceutycznym: europejskie doświadczenia przy wprowadzaniu wskaźników efektywności w ukraińskich realiach".

Pobierz plik PDF »

MODERN WAREHOUSE 2010

Firma "LLS" wzięła udział w corocznym kongresie ’MODERN WAREHOUSE 2010’, który miał miejsce w Warszawie. Kongres dał unikalną możliwość spotkania z czołowymi przedstawicielami branży i otrzymania odpowiedzi na takie pytania jak: "Uniwersalny magazyn = idealny magazyn?", gdzie mówiliśmy m.in. o koncepcji optymalizacji magazynu.