Jasne rozwiązania,
prosta logistyka

Aktualności

Drodzy klienci i partnerzy biznesowi

Informujemy, że zmieniła się lokalizacja naszego polskiego oddziału i przeprowadziliśmy się już do nowych biur. 
Cieszymy się na nowe wyzwania w nowym otoczeniu i mamy nadzieję, że zarówno nasi klienci, jak i nasi pracownicy będą się tam dobrze czuli i z przyjemnością będą pracować nad Państwa projektami!
Już mogliśmy pokazać naszemu pierwszemu "klientowi" pomieszczenia (odkryj zdjęcie w relacji zdjęciowej), ale nie mogliśmy stwierdzić po jego rysach twarzy, czy mu się podoba 😉

Nasz aktualny adres to:
Lubandy.Logistic.Services Polska Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 515C lok. 13
62-064 Plewiska
Polska

Pozdrawiam serdecznie z Plewisk koło Poznania!
 

Wystawa LogiMAT 2023

2022.12.16

Szanowni Klienci i Partnerzy!

Bierzemy udział w wystawie LogiMat, która odbędzie się 25-27 kwietnia 2023 roku, 9:00-17:00 w Centrum Targowym w Stuttgarcie.

Będzie nam bardzo miło, jeśli nas odwiedzisz i porozmawiasz o najnowszych osiągnięciach naszej firmy. Ekscytujące obszary analizy danych, takie jak analizy przepływu czy symulacje procesów, stały się już u nas standardowymi produktami i mogą stać się częścią naszych usług w Twoim projekcie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub po prostu porozmawiać, serdecznie zapraszamy.

Twój zespół Lubandy.Logistic.Services

14 rocznica

2022.10.01

Co roku 1 października obchodzimy rocznicę założenia naszej firmy. Również 14 lat po założeniu firmy LLS chcemy uczcić w pewien sposób, który, mamy nadzieję, zostanie zapamiętany.

Od dłuższego czasu pojawiał się pomysł, aby uruchomić ukraińską wersję językową naszej strony internetowej dla naszych klientów na Ukrainie. Teraz nadszedł czas! Z okazji naszych urodzin chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia i zapoznania się z naszą stroną internetową: www.ll-services.eu/ua.

Mamy nadzieję, że spełnimy wasze oczekiwania i w przyszłości będziemy mogli odgrywać jeszcze lepszą rolę na Waszym rynku.

Dziękuję za zaufanie wczoraj, dziś i jutro!

Pomoc humanitarna

2022.09.30

Od początku wojny na Ukrainie klienci, przyjaciele i pracownicy wspierają nas w akcji zbierania funduszy: https://pomagam.pl/slavaukraini

W tym tygodniu udało się załadować pierwszy transport leków w Polsce i pomyślnie przetransportować je na Ukrainę.

Było to możliwe dzięki darowiznom, wsparciu naszych klientów z hurtowni farmaceutycznej oraz naszych pracowników, którzy zorganizowali i przeprowadzili transport.

Bardzo dziękuję za dotychczasowe wsparcie!
Kampania trwa nadal i dlatego prosimy o dalsze datki!

LogiMAT 2022

2022.04.04

Szanowni Klienci i Partnerzy!

W tym roku po raz pierwszy będziemy mieli swoje stoisko (5 C40) w Stuttgarcie na targach LogiMAT 2022.

Będzie nam bardzo miło, jeśli nas odwiedzisz i porozmawiasz o najnowszych osiągnięciach naszej firmy. Ekscytujące obszary analizy danych, takie jak analizy przepływu czy symulacje procesów, stały się już u nas standardowymi produktami i mogą stać się częścią naszych usług w Twoim projekcie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub po prostu porozmawiać, serdecznie zapraszamy,
Twój zespół Lubandy.Logistic.Services!

PS. Można również zapoznać się z naszym własnym rozwiązaniem oprogramowania WMS .....

PS2. Jeśli chcesz otrzymać kod na darmowy bilet, napisz do nas...

Pomoc Ukrainie

2022.04.04

Darowizny dla rodzin i szpitali na Ukrainie / https://pomagam.pl/slavaukraini 

Zostali w swoim kraju, by walczyć za ojczyznę. Pomóżmy im lokalnie. W odpowiedzi na kryzys humanitarny na Ukrainie nie możemy pozostać obojętni.

Współorganizujemy zbiórkę darów dla rodzin w obwodzie czerniowieckim na Ukrainie oraz dla potrzebujących ukraińskich szpitali. Gdzie znajdują się Czerniowce? Bardzo blisko granicy z Rumunią. Proszę spojrzeć na mapę.

Dlaczego wspieramy ludzi z tego miejsca na Ukrainie?

Ponad milion osób uciekło ze swoich domów z Kijowa, Charkowa, Mariupola czy Odessy. Nie wszyscy z nich wyjechali za granicę. Setki tysięcy osób przeniosło się do najbezpieczniejszego miejsca na Ukrainie, czyli na tereny przy granicy z Rumunią.

Wśród tych ludzi są nasi przyjaciele i koledzy z pracy. Programiści, analitycy, logistycy wraz ze swoimi rodzinami.

Jak wiadomo, w czasie wojny ludzie w pośpiechu opuszczają swoje domy. Niektórzy pakowali się w max. 20 minut, zabierając tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Każdy zostawiał swój dobytek w mieszkaniach i domach. Nikt nie wie, czy i kiedy wróci do domu.

Znaleźli się w Czerniowcach i musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A tam kończą się podstawowe produkty. Przerwane są łańcuchy dostaw, ukraińskie banki przestają działać, ich waluta traci na wartości.
Potrzebują wielu rzeczy, które nie są już dostępne w sklepach. I te rzeczy chcielibyśmy dla nich kupić.

Jak jest zorganizowane to wsparcie?

Nasi koledzy w Czerniowcach nawiązali współpracę z lokalnymi władzami i wolontariuszami, którzy odbierają i sortują dary przechowywane po obu stronach granicy ukraińskiej i rumuńskiej.

Kiedy nasi logistycy zobaczyli, jak wyglądają ich magazyny - z tysiącami produktów, od żywności, przez ubrania, po leki - przejęli koordynację:)
 
Co więcej, nasi programiści w ciągu zaledwie dwóch nocy napisali program WMS (system zarządzania magazynem) i stworzyli aplikację na telefon! Dzięki temu wolontariusze sortujący rzeczy w magazynie mogą wprowadzać je do systemu. W ten sposób mogą łatwo znaleźć produkty, których w danej chwili potrzebują.

Jak widać poniżej, programować można w każdych warunkach.
Jesteśmy cholernie dumni z naszych kolegów z NEWS https://logistic-software-solution.com/ i LLS https://ll-services.eu/, którzy zadbali o to, by centrum pomocy humanitarnej działało sprawnie.

CZEGO POTRZEBUJEMY (lista artykułów niemedycznych)

Regularnie otrzymujemy od władz lokalnych uaktualnione listy potrzebnych przedmiotów. Nie wszystkie z nich znajdują się w magazynach darów, większość trzeba kupić. Dlatego prosimy Was o datki. Liczy się każdy grosz.

Jak łatwo się domyślić, kiedy wyjeżdżasz z domu tylko z jedną walizką, brakuje Ci ubrań, chemii, leków, ale także takich rzeczy jak czajnik, latarka, baterie, ładowarka czy karta sim.

Dlatego podaję listę potrzebnych przedmiotów i liczbę sztuk, zebranych przez władze Czerniowiec (wybaczcie, tłumaczenie nie zawsze jest doskonałe). Wszystkie zakupione rzeczy przewieziemy na granicę rumuńsko-ukraińską, gdzie ukraińskie organizacje charytatywne przekażą je miejscowym rodzinom.

Constantinus Award 2021

2021.09.24

Drodzy partnerzy, klienci i pracownicy!

Jest wiele momentów, które sprawiają wiele radości w życiu zawodowym, ale jest też ten bardzo szczególny...

Wczoraj wieczorem nasza firma została nagrodzona drugim miejscem za najlepszy projekt konsultingowy za granicą w ramach CONSTANTINUS AWARD 2021! To nasz wspólny projekt z naszymi klientami - firmą Empik S.A. w Polsce!

Oprócz dumy, jesteśmy również bardzo wdzięczni za wsparcie i realizację w tym bardzo złożonym projekcie. Szczególne podziękowania dla wszystkich pracowników firmy empik, którzy uczestniczyli w projekcie za cierpliwość i zaangażowanie, dla wielu pracowników podwykonawców, którzy w znaczący sposób przyczynili się do sukcesu oraz dla naszego zespołu projektowego... po prostu za wszystko!

Był to jeden z najbardziej złożonych projektów w historii naszej firmy. Prawdziwe wyzwanie. Zarówno w fazie rozwoju, jak i w fazie wdrożenia. Okres pandemii nie był do końca pomocny. Ale udało się i mamy nadzieję, że ten projekt pomoże empikowi w osiągnięciu dalszego sukcesu na rynku.

Wielkie dzięki dla wszystkich!

Przenieśliśmy się

Przeniesienie siedziby firmy - LL Services

2021.07.17

Szanowni Klienci i Partnerzy biznesowi,

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że zmieniła się lokalizacja naszej firmy i że przenieśliśmy się już do nowej siedziby.

Cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować naszą współpracę z Państwem w znanej jakości i z dużą przyjemnością rozwijać Państwa projekty!

Mamy nadzieję, że w październiku będziemy mogli zorganizować oficjalne otwarcie z okazji jubileuszu naszej firmy i powitać Państwa na miejscu....

Nasz aktualny adres to:

Lubandy.Logistic.Services AUSTRIA GmbH
Bierbaum an der Safen 7/1
8283 Bad Blumau
Austria

Z najlepszymi pozdrowieniami z południa Styrii (Bad Blumau)!

Nominacja do nagrody Constantinus w kategorii Projekty Międzynarodowe

2021.06.16

Nasza firma po raz kolejny zakwalifikowała się do nagrody przyznawanej przez Austriacką Izbę Gospodarczą za projekty doradcze - CONSTANTINUS AWARD. Otrzymaliśmy nominację w kategorii "Międzynarodowe projekty doradcze".

Nie wiemy jeszcze, czy go dostaniemy, ale już teraz jesteśmy bardzo dumni z pracy naszego zespołu składającego się z planistów, analityków i kierowników projektów, którzy w znacznym stopniu ukształtowali ten projekt. Który projekt...? Dowiecie się po finale 23 września 2021 r. My też jesteśmy podekscytowani!

Nowy konsultant na rynek rosyjski

2021.06.10

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować naszych klientów i partnerów handlowych, że naszej firmie udało się pozyskać nowego konsultanta ds. logistyki, pana Igora Golovanova, który ze skutkiem natychmiastowym będzie reprezentował nasze interesy w Rosji.

Pan Golovanov jest bardzo doświadczonym ekspertem i praktykiem w dziedzinie logistyki, który od wielu lat zarządzał kwestiami logistyki operacyjnej znanych rosyjskich firm.

W trakcie naszej współpracy udało nam się już zdobyć zaufanie naszego pierwszego klienta i przygotowujemy pierwszy wspólny projekt planistyczny. Pan Golovanov będzie wspierany przez naszych kolegów z wszystkich innych oddziałów LLS.

Już teraz możemy liczyć na jego profesjonalizm i zaangażowanie, co daje nam nadzieję na pomyślną wspólną przyszłość.

Życzymy Panu Igorowi Golovanovowi wielu sukcesów i zwracamy się do wszystkich naszych rosyjskich klientów, aby skorzystali z możliwości uzyskania niewiążącej oferty na audyt logistyczny lub planowanie i analizę, jeśli chcieliby przeprowadzić ocenę swoich istniejących procesów logistycznych.

Lubandy.Logistic.Services AUSTRIA GmbH

1 października 2020

Z radością i odrobiną dumy, chcielibyśmy poinformować naszych Klientów i Partnerów biznesowych o tym, że nasza firma dokonała kolejnego kroku w swoim rozwoju i począwszy od 1 października 2020 uległa zmianie jej forma prawna.

Od dnia 1 października jesteśmy spółką prawa handlowego o pełnej nazwie:

Lubandy.Logistic.Services AUSTRIA GmbH

z siedzibą w Wiedniu. Odpowiedzialnym Dyrektorem Zarządzającym jest Robert Lubandy. O stosownych zmianach w rejestrze sądowym i numerze podatkowym poinformujemy naszych Partnerów w osobnych pismach skierowanych bezpośrednio do nich.

Mamy nadzieję, że ten krok umocni zaufanie do naszej firmy i przyczyni się do jej dalszego wzrostu!

AnyLogic

11 września 2020

Nasza firma zdecydowała się na kolejny krok naprzód, który poszerzy zakres kompetencji w dziedzinie analiz danych oraz symulacji przepływów. Pozyskane oprogramowanie - AnyLogic, pozwoli nam przedstawić i analizować, nie tylko zróżnicowane strumienie towarowe, ale także zachowanie pracowników wewnątrz magazynu, w sposób strukturalny oraz graficzny. Modele symulacyjne w 2D/3D ułatwiają weryfikację założonych wydajności pracowników. Pozwalają na przetestowanie zaplanowanego wyposażenia oraz zaprojektowanych procesów pod kątem dopasowania do specyfiki danej koncepcji, przed wprowadzeniem zmian w świecie rzeczywistym. W przeciwieństwie do analiz opartych na arkuszach kalkulacyjnych, modelowanie symulacyjne umożliwia obserwację zachowania systemu, na dowolnym poziomie szczegółowości, np. zweryfikować  natężenie ruchu operatorów kompletujących w korytarzach w dowolnym czasie.

Stworzone w ten sposób modele mogą służyć zarówno w audycie logistycznym, jak również w projektowaniu magazynu.

LogDays 2020 – pierwszy raz spotkamy się online

2 dni wirtualnych targów logistycznych, 4 ścieżki tematyczne i najlepsi praktycy w branży – zapraszamy na IX Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2020, które odbędą się online w dn. 30-31 lipca.

Program targów został przygotowany pod aktualne, realne potrzeby osób zarządzających zespołem logistyki. W wirtualnym świecie porozmawiamy o automatyzacji procesów logistycznych, podejmowaniu decyzji o nowym obiekcie logistycznym, tzw. Nowej Normalności logistyki oraz znaczeniu e-commerce w nowej rzeczywistości. W gronie prelegentów LogDays znalazł się Robert Lubandy, doradca logistyczny i właściciel Lubandy.Logistic.Services. Uczestnicy targów będą mieli możliwość odwiedzenia wirtualnych stoisk partnerów i porozmawiania "na żywo" z ekspertami.

Bardzo liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia online!

Konsultanci bez granic

26 luty 2020

Firma „LLS” została uhonorowana 1 lutego 2020 r. nagrodą Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”. Udało nam się przekonać jury projektem w Grupie ASKLEPIY. Chcemy wyrazić naszą dumę za pomocą słów dyrektor działu zaopatrzenia Diliara Shaihutdinova:

„Chciałabym podzielić się z Wami moimi pozytywnymi odczuciami i dumą - projekt rozwoju sieci aptek OXYmed, kierowany przez konsultanta Feskova Anatolija, został zwycięzcą międzynarodowego konkursu Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”! Projekt został zrealizowany w Uzbekistanie przy wsparciu i finansowaniu z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD). Przeprowadzili go konsultanci ze Szwecji Björn Ericsson, Ukrainy - Jurij Akhunow, Rosja - Paweł Lisowski, dzięki czemu ten projekt był naprawdę międzynarodowy i odniósł sukces!
Zalecenia konsultantów dotyczące wdrożenia zasad Kaizen, integracji nowych produktów IT, usprawnienia procesów magazynowych, zarządzania zapasami i szkolenia farmaceutów przyczyniły się do rozwoju sieci aptek OXYmed i dostawy leków do najodleglejszych zakątków Uzbekistanu. Dziękuję konsultantom i pracownikom EBRD za ich aktywne wsparcie w rozwoju wszystkich procesów biznesowych firmy!”

Logistyka – wyzwania i możliwości

15 listopada 2019

W dniu 15 listopada nasza firma wzięła udział w organizowanej przez bank EBRD w Mińsku konferencji pod wspólnym mottem "Logistyka - wyzwania i możliwości".

Tym razem przygotowaliśmy prezentację pod tytułem "Planowanie magazynów - czy istnieje idealny magazyn?", która dodatkowo była wsparta prezentacją realizowanego właśnie przez naszą firmę projektu.

Konferencja na Białorusi zbiegła się z prowadzonym przez nas na tamtym rynku pierwszym projekcie przy współudziale z Europejskim Bankiem Rekonstrukcji i Rozwoju.

Będziemy na targach LogiMAT 2020!

Jest nam miło poinformować Państwa, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services będzie po raz pierwszy obecna na targach logistycznych LogiMAT 2020, które odbędą się w dniach 10-12 marca 2020 w Stuttgarcie. W programie targów zaprezentujemy między innymi nasz najnowszy produkt - autorskie oprogramowanie WMS o maksymalnym stopniu swobody dzięki implementacji tzw. kreatora procesów.

Nasze stoisko znajdziecie Państwo przy wejściu do hali nr 1 pod następującym adresem: EA16

Cieszymy się z Państwem na wspólne udane targi LogiMAT 2020!

Wiedeń woła!

Wykorzystaliśmy wspaniałe lato 2019 i 11-te urodziny firmy LLS jako pretekst dla organizacji wyjazdu letniego do Wiednia dla naszych Kolegów z różnych biur.

Od 23 do 26 sierpnia rozkoszowaliśmy się czasem wolnym we wspaniałych regionach wypoczynkowych stolicy Austrii, doskonałą regionalną kuchnią i mieliśmy mnóstwo zabawy … jak na załączonych fotografiach zrobionych przez naszych Kolegów!

Pokaż galerię

LogDays 2019

15 maja 2019

W dniu 15 maja nasza firma po raz kolejny miała przyjemność prowadzić warsztaty w ramach LogDays 2019 organizowanych co roku przez magazyn "Logistyka a jakość" i "Nowoczesny magazyn" w Łochowie k. Warszawy.

Tematem tegorocznych warsztatów było: "Modele decyzyjne i kilka wariantów na inwestycje wysokiej wartości, czyli jak policzyć opłacalność zautomatyzowania magazynu wykorzystując systemy składowania shuttle?".

Zobacz materiały

Przeniesienie siedziby naszej firmy do Wiednia

16 kwietnia 2019

Uprzejmie pragniemy poinformować, że wraz z początkiem kwietnia, nasza firma Lubandy.Logistic.Services zmieniła położenie swojej siedziby.

Nasz nowy adres to:

Mailergasse 5/1
1110 Wien
Austria / Österreich

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

O 10-leciu firmy LLS i odwiedzinach w Polsce

W dniach 10 do 14 grudnia 2018 odwiedził Polskę nasz zespół inżynierów z biura LLS w Kijowie i wspólnie z naszymi Klientami mogliśmy obchodzić 10-lecie powstania naszej firmy odwiedzając jednocześnie wybrane i realizowane w Polsce projekty automatyzacji.

Jednocześnie mieliśmy okazję spotkać się z zespołem LLS Polska i wspólnie spędzić czas umacniając więzi wewnątrz zespołów i wymieniać się doświadczeniami z pracy na wielu rynkach.

Wspaniała atmosfera naszych spotkań utwierdza nas w przekonaniu, że wspólna praca w zespole i dobre relacje z naszymi Klientami jest podstawą naszych sukcesów.

Wszystkim uczestnikom – naszym Klientom i Pracownikom LLS - bardzo dziękuje!

Robert Lubandy

Nowe przedstawicielstwo LL-Services w Uzbekistanie

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otworzyła w sierpniu tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Taszkiencie.

Naszym oficjalnym przedstawicielem w Uzbekistanie jest pan Aleksander Khegay.

Nasz numer telefonu: +998 90 350 99 35

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

LogDays - ogólnopolskie warsztaty Szefów Logistyki 2018

W dniu 14.06 nasza firma po raz kolejny miała przyjemność prowadzić warsztaty w ramach LogDays 2018 organizowanych co roku przez magazyn "Logistyka a jakość" i "Nowoczesny magazyn".

Tematem tegorocznych warsztatów było: "Od planowania przez realizacje po finalny efekt - jakich błędów nie popełniać, aby automatyzacja magazynu była dopasowana do faktycznych potrzeb".

zobacz materiały

LL-Services w Polsce

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dniu 1 września oficjalnie otworzyliśmy swoją nową spółkę na terenie Polski: Lubandy.Logistic.Services Polska Sp. z o.o.

W pierwszej kolejności nasza nowa organizacja przejmie zadania przy zarządzaniu projektami naszych polskich Klientów i przy realizacji wdrożeń projektowych. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż możemy naszym polskim Klientom zaproponować usługę wsparcia realizacji projektu bezpośrednio korzystając z polskich zasobów i kompetencji.

Nasz nowy polski zespół serdecznie zaprasza do siedziby koło Poznania!

Wirtualna rzeczywistość w planowaniu magazynów

Nasza firma zrobiła kolejny krok w stronę cyfryzacji projektów logistycznych. Od dziś nasi Klienci mogą niemal namacalnie doświadczyć procesów, jakie będą zachodzić w ich magazynie po zmianach - jeszcze przed podjęciem decyzji o realizacji.

Umożliwiają nam to modele DEMO3D, które przeobrażają projekt w wirtualną rzeczywistość. Użytkownik może wejść do wirtualnego magazynu, poruszać się w nim i przetestować jego nową sprawność. Moduły VR umożliwiają również integrację z rzeczywistymi modelami, dzięki czemu w łatwy sposób sprawdzimy jak dobrze dopasowany jest plan zmian do dotychczasowego przepływu magazynowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

Analiza strumieni towarowych wewnątrz magazynu za pomocą oprogramowania UMBERTO NXT

W ostatnim tygodniu firma nasza uzupełniła zakres swoich kompetencji w dziedzinie analiz danych. Pozyskane umiejętności mogą zostać wykorzystane w logistycznym planowaniu dystrybucji.

Przy pomocy specjalizowanego oprogramowania – UMBERTO NXT – możemy w sposób strukturalny i graficzny przedstawić zróżnicowane strumienie towarowe wewnątrz magazynu łącząc logicznie kolejne kroki procesowe i badać jednocześnie ich wydajności w funkcji wartości przepływu ilościowego. Zebrane w ten sposób informacje są pomocne podczas optymalizacji magazynu. Narzędzie to pozwala na generację wyników zarówno w formie graficznych wykresów Sankeya jak i tablic wynikowych z możliwością dalszej obróbki danych w bazach danych lub arkuszach kalkulacyjnych. Stworzone w ten sposób pakiety danych mogą służyć zarówno w audycie logistycznym, jak również w organizacji i projektowaniu magazynu.

Lubandy Logistic Services na PharmLog 2016 w Moskwie

W dniu 10 listopada 2016 odbyła się coroczna konferencja specjalistów z dziedziny produkcji i dystrybucji preparatów leczniczych na rynku Rosji – PharmLog 2016 – w Moskwie. Jako specjaliści w logistyce oraz planowaniu dystrybucji nasza firma wzięła w niej udział prezentując i omawiając temat:

"Jak powinniśmy rozumieć pojęcie jakości procesowej w sferze dystrybucji lekarstw?"

Ze względów organizacyjnych nasze wystąpienie było prowadzone dwoma kanałami komunikacji: bezpośredniej poprzez przedstawiciela naszej firmy na rynku rosyjskim Dymitija Litwinowa i za pomocą łączy telekonferencji bezpośrednio z naszego biura doradztwa logistycznego w Austrii. W ten sposób mogliśmy w sposób kompetentny i natychmiast odpowiedzieć na wszystkie pytania publiczności dotyczące nawet planowania logistycznego czy automatyki magazynu.

Materiały dodatkowe

Pobierz plik PDF (Prezentacja wykładu PharmLog 2016) »
Wideorelacja »

Lubandy Logistic Services na AUSTRIA SHOWCASE w Kazachstanie

W dniach 4-8 kwietnia 2016 firma Lubandy.Logistic.Services, uczestniczyła w prezentacji potencjału austriackich firm tzw. AUSTRIA SHOWCASE organizowanej przez Izbę Gospodarczą Republiki Austrii w Kazachstanie.

W programie wizyty odbyły się spotkania z przedstawicielami Kazachskich Państwowych Linii Kolejowych i firmami logistycznymi budującymi na tzw. "Jedwabnym Szlaku" terminale logistyczne.

Przy okazji tej imprezy, firma nasza podjęła decyzję o współpracy z lokalnym przedstawicielem Panem Walerim Pogrebnoi, który od lat jest naszym partnerem biznesowym.

 

Misja gospodarcza w Baku

W dniu 19 października 2015 firma Lubandy.Logistic.Services, uczestniczyła w misji gospodarczej organizowanej przez Izbę Gospodarczą Republiki Austrii i Azerbejdżanu w Baku.

W programie wizyty odbyły się spotkania B2B z potencjalnymi odbiorcami usług logistycznych.

W wyniku przeprowadzonych rozmów, nasza firma podpisała kontrakt na wykonanie usługi audytu logistycznego w jednym z największych centrów dystrybucyjnych produktów spożywczych Veyseloglu Holding.

Małe jest piękne – wdrożenie efektywnych rozwiązań logistycznych w średniej wielkości magazynie dystrybucyjnym

W dniu 15 października 2015 firmy Logisys oraz Lubandy Logistic Services, przygotowały jubileuszowe seminarium z cyklu Projekty logistyczne – wymiana doświadczeń: "Małe jest piękne – wdrożenie efektywnych rozwiązań logistycznych w średniej wielkości magazynie dystrybucyjnym".

Było to zamknięte spotkanie dla osób z naszego otoczenia biznesowego, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz inspiracji związanych ze znaczeniem logistyki dla całości przedsiębiorstwa. Przy okazji chcielibyśmy również uczcić 10 lat działania firmy Logisys oraz 7 lat działalności firmy LLS dzięki uprzejmości naszego gospodarza firmy MEDICARE.

Nowe biuro przedstawicielskie w Stambule

Szanowni Partnerzy,

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otwarła w sierpniu tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Stambule. Naszym oficjalnym przedstawicielem w Turcji jest pan Görey Bayındır. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz numer telefonu:
+90 216 340 7349

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

Nowe biuro przedstawicielskie w Moskwie

Szanowni Partnerzy,

Pragniemy z przyjemnością Państwa poinformować, że nasza firma Lubandy.Logistc.Services otwarła w lutym tego roku nowe biuro przedstawicielskie w Moskwie. Naszym oficjalnym przedstawicielem w Rosji jest Dimitri Litwinow. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz numer telefonu:
+7 925 376 3219

Cieszymy się na współpracę z Państwem już w nowym biurze!

Zmiana adresu biura Lubandy Logistc Services w Kijowie

Szanowni Partnerzy, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że nasza firma Lubandy Logistc Services. biuro w Kijowie zmieniła od dnia 1 stycznia 2015 swoją siedzibę i znajdziecie nas Państwo pod nowym adresem:

Ul. Bolszoja Żytomirskaja 6/11 - biuro 10
01025 Kijów
Ukraina

Nasze nowe numery telefonów:
+38 044 278 1535
+38 044 278 5525

Cieszymy się na spotkanie z Państwem już w nowym biurze!

XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

W dniach 7 i 8 października 2014, w Warszawie spotkali się logistycy na ogólnopolskim kongresie "XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA", organizowanym po raz jedenasty pod kierownictwem redakcji czasopisma "Puls Biznesu".

Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "Kiedy zainwestować w automatykę", gdzie przedstawiliśmy najnowsze rozwiązania w zakresie automatyki magazynu. Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje networkingowe, w których mogli brać udział i dzielić się doświadczeniami i uwagami pomiędzy sobą.

LogDays 2014

W dniach 4 i 5 czerwca2014 roku, logistycy i praktycy z branży w Polsce spotkali się na ogólnopolskich warsztatach "LogDays 2014", organizowanych po raz trzeci pod kierownictwem redakcji czasopisma "Nowoczesny Magazyn". Firma LLS została zaproszona do warsztatów jako prelegent z prelekcją pt."Najpopularniejsze rozwiązania automatyczne", gdzie przedstawiliśmy najnowsze rozwiązania w zakresie automatyki magazynu oraz przedstawiliśmy informację nt. "ROI analiza opłacalności inwestycji".

Pobierz plik PDF (Najpopularniejsze rozwiązania automatyczne w polskich magazynach) »
Pobierz plik PDF (Return of Investment) »
Wideorelacja »

Modern Warehouse 2013 - Warszawa

W dniach 13 i 14 listopada 2013, spotkali się logistycy w Warszawie na ogólnopolskim kongresie "MODERN WAREHOUSE 2013", organizowanym po raz piąty pod kierownictwem redakcji czasopisma "Nowoczesny Magazyn". Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji  produktów farmaceutycznych". Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje networkingowe, w których mogli brać udział i dzielić się doświadczeniami i uwagami pomiędzy sobą.

Pobierz plik PDF »

Kongres RFID 2013 - Düsseldorf

W dniu 10 września 2013, spotkali się entuzjaści, praktycy i dostawcy w Düsseldorfie na "RFID kongresie 2013", organizowanym po raz trzeci pod kierownictwem redakcji czasopisma "RFID im Blick". Firma LLS została zaproszona do uczestnictwa w kongresie jako prelegent z projektem pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji produktów farmaceutycznych". Równolegle z kongresem organizowane były dla uczestników sesje typu "speed-lab".

Pobierz plik PDF »

II Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki - Logdays 2013

W dniach 15 i 16 maja 2013, spotkali się wiodący logistycy w Polsce na ogólnopolskich warsztatach „LogDays 2013", organizowanych po raz drugi pod kierownictwem redakcji czasopisma „Nowoczesny Magazyn”. Firma LLS została zaproszona do warsztatów jako prelegent z prelekcją pt. „Metoda Balanced Scorecard w logistyce”.

zobacz film »

PharmLogic - Moskwa 2012

Ponad 80 uczestników wzięło udział w kongresie "PharmLogic 2012", który odbył się 9 listopada 2012 w Moskwie. Firma LLS była reprezentowana przez pana Roberta Lubandy, który wygłosił referat pt. "System Track & Trace bazujący na technologii RFID dla dystrybucji produktów farmaceutycznych".

Pobierz plik PDF »

Constantinus Award 2012

Firma ‘LLS’ została 14 czerwca 2012 wyróżniona nagrodą Constantinus Award 2012 w kategorii "Projekty zagraniczne". Constantinus Award wręczany jest w branży IT i doradctwa już od 10 lat za najlepsze projekty roku. Jurorów przekonaliśmy projektem "Zarządzanie logistyką w firmie ALBA Ukraine". Ponad 3 lata pracy u i z Klientem dało rezultaty. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Konferencja "KPI jako instrument służący poprawie efektywności biznesu i procesów logistycznych"

Ponad 50 przedstawicieli różnych firm wzięło udział w konferencji "KPI jako instrument służący poprawie efektywności biznesu i procesów logistycznych", która miała miejsce 17 maja 2012 w Kijowie. Firma LLS była reprezentowana przez Roberta Lubandy, który wystąpił z odczytem na temat: "KPI w biznesie farmaceutycznym: europejskie doświadczenia przy wprowadzaniu wskaźników efektywności w ukraińskich realiach".

Pobierz plik PDF »

MODERN WAREHOUSE 2010

Firma "LLS" wzięła udział w corocznym kongresie ’MODERN WAREHOUSE 2010’, który miał miejsce w Warszawie. Kongres dał unikalną możliwość spotkania z czołowymi przedstawicielami branży i otrzymania odpowiedzi na takie pytania jak: "Uniwersalny magazyn = idealny magazyn?", gdzie mówiliśmy m.in. o koncepcji optymalizacji magazynu.