Realizacje

Od wielu lat pracujemy dla Klientów z rynków Europy środkowo-Wschodniej i Azji Środkowej. Wykonujemy projekty dla firm bez względu na ich wielkość, usprawniając ich magazyny i polepszając przepływ towarów. Jeśli i Twoja firma potrzebuje wsparcia w przebudowie i optymalizacji magazynu - zapraszamy! Poniżej prezentujemy nasze dotychczasowe realizacje, podzielone według branż.

W naszych realizacjach skupiamy się głównie na usprawnieniu procesów przepływu towarowego wdrażając metody podwyższające ich efektywność. Najczęściej prace rozpoczynamy od wnikliwego audytu, oceniającego bieżący stan logistyki w danym przedsiębiorstwie. Kolejnym krokiem jest planowanie i docelowo uruchomienie nowych funkcjonalności magazynu (często z jego automatyzacją na czele). Wspomniani wcześniej powracający klienci, którzy decydują się na rozbudowę magazynu, również wtedy sięgają po nasze doświadczenie. Pomagamy im poszerzyć strefę logistyczną, zachowując jej optymalne parametry.

Cieszy nas to, że większość Klientów po jednej skutecznej optymalizacji - zleca nam kolejne. Najczęściej nowe wyzwania związane są z rozbudową powierzchni magazynowej czy sieci dystrybucji, z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, w tym automatyki i robotyki, a także z nowymi planami strategicznymi firm, które wymuszają zmiany również w magazynie.

A Ty? Czego potrzebujesz dla swojego magazynu?

Skontaktuj się z nami