Jasne rozwiązania,
prosta logistyka

Co nas wyróżnia?

13 tys.

Ponad 13.000 godzin
projektowych rocznie

20

Średnio 20 projektów
rocznie do realizacji

250 tys. m2

około 250.000 mkw powierzchni
magazynowej zaplanowanej rocznie

1 mln

ponad 1.000.000 linii zamówień
realizowanych codziennie
w planowanych przez nas
magazynach

Gdzie działamy

Wykonaliśmy realizacje dla wielu klientów z różnych zakątków świata. Pracowaliśmy między innymi dla firm z: Niemiec, Austrii, Czech, Polski, Turcji, Rosji, Azerbejdżanu, Armenii, Ukrainy, Uzbekistanu.

Gdzie działamy?

O firmie

Firma Lubandy Logistic Services działa na rynku już od 2008 roku. Nasze główne zadania skupiają się wokół planowania magazynów i ich automatyzacji. Wszystkie nowe rozwiązania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu w różnych branżach. Możesz zobaczyć nasze realizacje i przekonać się o wszechstronnym zastosowaniu logistyki magazynowej.

Od samego początku liczą się dla nas pewne wartości, dzięki którym współpraca z naszymi Klientami układa się pomyślnie i kończy sukcesem. Są to:

  • partnerstwo we wzajemnych relacjach
  • komunikacja na każdym etapie, pozwalająca na wprowadzanie modyfikacji i zmian dostosowanych do aktualnych potrzeb
  • zrozumienie oparte na doświadczeniu obu stron: Klienta jako głównego użytkownika planowanego procesu i LL Services zarządzającego wieloma projektami

W naszych działaniach dążymy do sytuacji WIN-WIN pomiędzy Klientem i Dostawcą. Stajemy się swoistym łącznikiem w łańcuchu planowania logistycznego. Na podstawie naszego wszechstronnego doświadczenia wykonujemy najlepszy możliwy plan logistyczny, który pozwoli osiągnąć optymalne warunki przepływu towarów w firmie.

Co robimy?

Projekt logistyczny zawiera w sobie kilka strategicznych etapów:

  • szybki audyt Quick-Check pozwoli zapoznać się z aktualną sytuacją Twojej logistyki i zaproponować pierwsze udoskonalenia
  • plan koncepcyjny (master-plan), w którym analizujemy dane dotyczące procesów i zamówień. Na jego podstawie przygotujemy wstępną kalkulację wdrożenia
  • plan szczegółowy (detail-plan) - na tym etapie w najdrobniejszych szczegółach dopracowujemy wszystkie działania, które chcemy wdrożyć, łącznie z opisem procesów, funkcjonalności i automatyzacji.
  • realizacja i project-management - wprowadzamy plan w życie, rozpisujemy przetargi, sugerujemy możliwe rozwiązania technologiczne i weryfikujemy dokumentację techniczną. Kompleksowo dbamy o prawidłową realizację projektu.
  • konsulting i doradztwo - po wdrożeniu projektu oferujemy działania korygujące i usprawniające, dostosowane do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, w tym również możliwości rozbudowy aktualnego zaplecza magazynowo-logistycznego.
     

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nagrody i wyróżnienia

Constantinus Award 2021

Drodzy partnerzy, klienci i pracownicy!

Jest wiele momentów, które sprawiają wiele radości w życiu zawodowym, ale jest też ten bardzo szczególny...

Wczoraj wieczorem (2021.09.24) nasza firma została nagrodzona drugim miejscem za najlepszy projekt konsultingowy za granicą w ramach CONSTANTINUS AWARD 2021! To nasz wspólny projekt z naszymi klientami - firmą Empik S.A. w Polsce!

Oprócz dumy, jesteśmy również bardzo wdzięczni za wsparcie i realizację w tym bardzo złożonym projekcie. Szczególne podziękowania dla wszystkich pracowników firmy empik, którzy uczestniczyli w projekcie za cierpliwość i zaangażowanie, dla wielu pracowników podwykonawców, którzy w znaczący sposób przyczynili się do sukcesu oraz dla naszego zespołu projektowego... po prostu za wszystko!

Był to jeden z najbardziej złożonych projektów w historii naszej firmy. Prawdziwe wyzwanie. Zarówno w fazie rozwoju, jak i w fazie wdrożenia. Okres pandemii nie był do końca pomocny. Ale udało się i mamy nadzieję, że ten projekt pomoże empikowi w osiągnięciu dalszego sukcesu na rynku.

Wielkie dzięki dla wszystkich!

Constantinus Award 2012

Jedną z najbardziej prestiżowych nagród w świecie doradztwa i branży IT jest Constantinus Award - wyróżnienie przyznawane przez Austriacką Izbę Gospodarczą już od kilkunastu lat. 

W 2012 roku laureatem nagrody Constantinus Award 2012 została firma Lubandy Services. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii Międzynarodowego Projektu Doradczego z naszą realizacją "Zarządzanie logistyką w firmie ALBA Ukraine". Z wyżej wymienioną firmą pracowaliśmy nad projektem ponad 3 lata. Partnerstwo, profesjonalizm i doświadczenie zaprowadziły nas nie tylko do skutecznego wdrożenia projektu i uzyskania oczekiwanych efektów, ale i do uznania na międzynarodowej arenie konsultingowej.

Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Firma „LLS” została uhonorowana 1 lutego 2020 r. nagrodą Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”. Udało nam się przekonać jury projektem w Grupie ASKLEPIY. Chcemy wyrazić naszą dumę za pomocą słów dyrektor działu zaopatrzenia Diliara Shaihutdinova:

„Chciałabym podzielić się z Wami moimi pozytywnymi odczuciami i dumą - projekt rozwoju sieci aptek OXYmed, kierowany przez konsultanta Feskova Anatolija, został zwycięzcą międzynarodowego konkursu Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”! Projekt został zrealizowany w Uzbekistanie przy wsparciu i finansowaniu z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD). Przeprowadzili go konsultanci ze Szwecji Björn Ericsson, Ukrainy - Jurij Akhunow, Rosja - Paweł Lisowski, dzięki czemu ten projekt był naprawdę międzynarodowy i odniósł sukces! Zalecenia konsultantów dotyczące wdrożenia zasad Kaizen, integracji nowych produktów IT, usprawnienia procesów magazynowych, zarządzania zapasami i szkolenia farmaceutów przyczyniły się do rozwoju sieci aptek OXYmed i dostawy leków do najodleglejszych zakątków Uzbekistanu. Dziękuję konsultantom i pracownikom EBRD za ich aktywne wsparcie w rozwoju wszystkich procesów biznesowych firmy!”

Przejdź do strony fundacji


Partnerzy strategiczni

Jak już wspominaliśmy, wielką wagę przywiązujemy do zasad: partnerstwa, komunikacji i zrozumienia biznesu, nad którym pracujemy. Te wartości przekładamy również na nasze relacje z innymi podmiotami, które wspierają nas w działaniach.
Wzajemne wsparcie profesjonalistów ze wszystkich branż niezbędnych do realizacji projektów logistycznych jest miarą sukcesu. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy przedstawić Państwu kilku naszych strategicznych Partnerów. To właśnie oni są zawsze gotowi wesprzeć nas w optymalnej realizacji Państwa projektu. Nasze wzajemne relacje to gwarancja ukończenia każdego projektu na czas i w najwyższym standardzie. Polecamy się na przyszłość!