Co nas wyróżnia?

0 tys.
Ponad 13.000 godzin projektowych rocznie
0
Średnio 20 projektów rocznie do realizacji
0 tys. m2
około 250.000 mkw powierzchni magazynowej zaplanowanej rocznie
0 mln
ponad 1.000.000 linii zamówień realizowanych codziennie w planowanych przez nas magazynach

Gdzie działamy

Wykonaliśmy realizacje dla wielu klientów z różnych zakątków świata. Pracowaliśmy między innymi dla firm z: Niemiec, Austrii, Czech, Polski, Turcji, Rosji, Azerbejdżanu, Armenii, Ukrainy, Uzbekistanu.

Gdzie działamy?

O firmie

Firma Lubandy Logistic Services działa na rynku już od 2008 roku. Nasze główne zadania skupiają się wokół planowania magazynów i ich automatyzacji. Wszystkie nowe rozwiązania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu w różnych branżach. Możesz zobaczyć nasze realizacje i przekonać się o wszechstronnym zastosowaniu logistyki magazynowej.

Od samego początku liczą się dla nas pewne wartości, dzięki którym współpraca z naszymi Klientami układa się pomyślnie i kończy sukcesem. Są to:

  • partnerstwo we wzajemnych relacjach
  • komunikacja na każdym etapie, pozwalająca na wprowadzanie modyfikacji i zmian dostosowanych do aktualnych potrzeb
  • zrozumienie oparte na doświadczeniu obu stron: Klienta jako głównego użytkownika planowanego procesu i LLS zarządzającego wieloma projektami

W naszych działaniach dążymy do sytuacji WIN-WIN pomiędzy Klientem i Dostawcą. Stajemy się swoistym łącznikiem w łańcuchu planowania i wdrożenia projektu logistycznego. Na podstawie naszego wszechstronnego doświadczenia wykonujemy najlepszy możliwy plan logistyczny, który pozwoli osiągnąć optymalne warunki przepływu towarów w Twojej firmie.

Co robimy?

Projekt logistyczny zawiera w sobie kilka strategicznych etapów:

  • szybki audyt tzw. Quick-Check pozwoli zapoznać się z aktualną sytuacją Twojej logistyki i zaproponować pierwsze udoskonalenia. Jest jednocześnie naszą wizytówką i sposobem na sprawdzenie naszego zakresu kompetencji w praktyce operacyjnej i nie tylko w teorii
  • plan koncepcyjny (master-plan), w którym analizujemy dane dotyczące procesów i zamówień. Na jego podstawie przygotujemy wstępną kalkulację wdrożenia
  • plan szczegółowy (detail-plan) - na tym etapie w najdrobniejszych szczegółach dopracowujemy wszystkie działania, które chcemy wdrożyć, łącznie z opisem procesów, funkcjonalności i automatyzacji zgodnie z obowiązującymi normami
  • realizacja i project-management - wprowadzamy plan w życie, rozpisujemy przetargi, sugerujemy możliwe rozwiązania technologiczne i weryfikujemy dokumentację techniczną. Kompleksowo dbamy o prawidłową realizację projektu
  • konsulting i doradztwo - po wdrożeniu projektu oferujemy działania korygujące i usprawniające, dostosowane do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, w tym również możliwości rozbudowy aktualnego zaplecza magazynowo-logistycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nagrody i wyróżnienia

Constantinus Award 2021

Drodzy partnerzy, klienci i pracownicy!

Jest wiele momentów, które sprawiają wiele radości w życiu zawodowym, ale jest też ten bardzo szczególny...

Wczoraj wieczorem (2021.09.24) nasza firma została nagrodzona drugim miejscem za najlepszy projekt konsultingowy za granicą w ramach CONSTANTINUS AWARD 2021! To nasz wspólny projekt z naszymi klientami - firmą Empik S.A. w Polsce!

Oprócz dumy, jesteśmy również bardzo wdzięczni za wsparcie i realizację w tym bardzo złożonym projekcie. Szczególne podziękowania dla wszystkich pracowników firmy empik, którzy uczestniczyli w projekcie za cierpliwość i zaangażowanie, dla wielu pracowników podwykonawców, którzy w znaczący sposób przyczynili się do sukcesu oraz dla naszego zespołu projektowego... po prostu za wszystko!

Był to jeden z najbardziej złożonych projektów w historii naszej firmy. Prawdziwe wyzwanie. Zarówno w fazie rozwoju, jak i w fazie wdrożenia. Okres pandemii nie był do końca pomocny. Ale udało się i mamy nadzieję, że ten projekt pomoże empikowi w osiągnięciu dalszego sukcesu na rynku.

Wielkie dzięki dla wszystkich!

Constantinus Award 2012

Jedną z najbardziej prestiżowych nagród w świecie doradztwa i branży IT jest Constantinus Award - wyróżnienie przyznawane przez Austriacką Izbę Gospodarczą już od kilkunastu lat. 

W 2012 roku laureatem nagrody Constantinus Award 2012 została firma Lubandy Services. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii Międzynarodowego Projektu Doradczego z naszą realizacją "Zarządzanie logistyką w firmie ALBA Ukraine". Z wyżej wymienioną firmą pracowaliśmy nad projektem ponad 3 lata. Partnerstwo, profesjonalizm i doświadczenie zaprowadziły nas nie tylko do skutecznego wdrożenia projektu i uzyskania oczekiwanych efektów, ale i do uznania na międzynarodowej arenie konsultingowej.

Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Konsultanci bez granic

Firma „LLS” została uhonorowana 1 lutego 2020 r. nagrodą Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”. Udało nam się przekonać jury projektem w Grupie ASKLEPIY. Chcemy wyrazić naszą dumę za pomocą słów dyrektor działu zaopatrzenia Diliara Shaihutdinova:

„Chciałabym podzielić się z Wami moimi pozytywnymi odczuciami i dumą - projekt rozwoju sieci aptek OXYmed, kierowany przez konsultanta Feskova Anatolija, został zwycięzcą międzynarodowego konkursu Fundacji Gabriela Al-Salema w kategorii „Konsultanci bez granic”! Projekt został zrealizowany w Uzbekistanie przy wsparciu i finansowaniu z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD). Przeprowadzili go konsultanci ze Szwecji Björn Ericsson, Ukrainy - Jurij Akhunow, Rosja - Paweł Lisowski, dzięki czemu ten projekt był naprawdę międzynarodowy i odniósł sukces! Zalecenia konsultantów dotyczące wdrożenia zasad Kaizen, integracji nowych produktów IT, usprawnienia procesów magazynowych, zarządzania zapasami i szkolenia farmaceutów przyczyniły się do rozwoju sieci aptek OXYmed i dostawy leków do najodleglejszych zakątków Uzbekistanu. Dziękuję konsultantom i pracownikom EBRD za ich aktywne wsparcie w rozwoju wszystkich procesów biznesowych firmy!”

Przejdź do strony fundacji

Partnerzy strategiczni

Jak już wspominaliśmy, wielką wagę przywiązujemy do zasad: partnerstwa, komunikacji i zrozumienia biznesu, nad którym pracujemy. Te wartości przekładamy również na nasze relacje z innymi podmiotami, które wspierają nas w działaniach.

Wzajemne wsparcie profesjonalistów ze wszystkich branż niezbędnych do realizacji projektów logistycznych jest miarą sukcesu. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy przedstawić Państwu kilku naszych strategicznych Partnerów. To właśnie oni są zawsze gotowi wesprzeć nas w optymalnej realizacji Państwa projektu. Nasze wzajemne relacje to gwarancja ukończenia każdego projektu na czas i w najwyższym standardzie. Polecamy się na przyszłość!